Rooster vrijwilligers


Zonder vrijwilligers geen kaatsen
Alles binnen de club valt en staat met vrijwilligers. Kaatsen is de hoofdzaak van onze vereniging, maar zonder vrijwilligers kan er niet gekaatst worden.

Samen de schouders eronder
Uw/Jouw hulp en bijdrage bij K.V. Jan Bogtstra, in welke orde van grote dan ook, is meer dan ooit belangrijk. We zijn samen één vereniging en moeten deze met zijn allen draaiende houden. Willen we bij K.V. Jan Bogtstra een stap vooruit zetten, zullen we het met zijn allen moeten doen.

Aanwezigheidsrooster

Wedstrijddatum

zaterdag 19 mei 2018 NK Junioren

LokatieVoetbalvelden (start) / Sjûkelân
Aanvang10:00 uur
CategorieNK Junioren / Jong Nederland
Vrijdag 18 mei 2018 16.00 uurUitzetten positie velden, tribunes etc. Willem Buurstra
Vrijdag 18 mei 2018Uitzetten velden : Willem Buurstra en Jan Bok
Velden leggen, banken, boardingBestuur, Willem, Peter, Jan, Andries, Ludwig, Michel
Jan Hof, Bennie Hof, Erik de Groot, Marco de Groot, Lars Bijlsma, Douwe Winsemius, Remco Prins
Zaterdag 19 mei 2018 7.00 uurWillem Buurstra, Willem v/d. Veen, Michel v/d. Veen, Gerrit de Vries, Rienk Bokwski, Johnny Duizendstra, Hobbe Leistra, Remco Prins, Ludwig Seerden, Peter de Groot

Wedstrijddatum

Maandag 21 mei 2018 NK Senioren

LokatieVoetbalvelden (start) / Sjûkelân
Aanvang09.00
Categorie(‘n)NK Heren afdeling
maandag 21 mei 2018 6.00-14.00 uur
Perken leggen,telegrafenetc en opruimen veldenWillem Buurstra, Willem v/d. Veen, Michel v/d. Veen, Gerrit de Vries, Rienk Bokwski, Johnny Duizendstra, Hobbe Leistra, Remco Prins, Ludwig Seerden, Peter de Groot
maandag 21 mei 2018 17.00-20-00 uur
Opruimen restant,veld boardingstoelen banken etc.Willem Buurstra, Djurre Seerden, Peter de Groot, Lennard Feenstra, Jan v/d. Meulen, Jort Norder, Michel v/d. veen, Hans de Ruiter, Ludwig Seerden, Jelle Jan Bouma, Willem v/d. Veen, Theun v/d. Molen, Erik de Groot, Jorrit van Smeden

Wedstrijddatum

Woensdag 23 mei 2018 Heren 55+

Dinsdagavond 22 mei 20.00 uurVelden leggen
Bestuur en leden NK Commissie
Woensdag 23e aanwezigHerre Hof, Tinus Boomstra, Meindert Reinsma, Johannes v.d. Ploeg

Wedstrijddatum

Woensdag 30 mei 2018 Voorronde Schoolkaatsen

Dinsdagavond 29 mei 20.00 uuurVelden leggen
Bestuur en . . .

Wedstrijddatum

Woensdag 13 juni 2018 Federatie Franekeradeel

Aanvang: 13:30 uur
Scheidsrechtersjeugd
KeurmeestersPerkenleggen: Dinsdagavond 20.30 uur Bestuur
Aanwezig 13.00 uurGeleverd door Federatie
Johannes v.d. Ploeg, Herre Hof, Teake v/d. Pol, Auke Groothof, Bram Bonnema
LokatieZondag 17 juni Welpen Jongens D.e.l.
Aanvang
CategorieSjûkelân
Perken leggen10:00 uur
Welpen Jongens
Vrijdagavond 15 juni 19.00 uur
Aanwezig bestuur/JeugdcieBestuur, Willem Koopmans Jelle Jan Bouma
ClubscheidsrechterBestuur en jeugdcommissie
KeurmeestersMarco Druif
Aanwezig 9:00 uurRinze Kuperus, Dirk de Roos, Dirk Groen, Theo Smit, Hein v/d. Helm, Arne Tichelaar, Linda Hof, Hielke Kooistra
LokatieWoensdag 20 juni 2018 Eindronde Schoolkaatskampioenschap
Aanvang 13:00 uurSjûkelân
Velden leggenTinus Boomstra, Johannes van der Ploeg en keurmeesters van de heren 50+/55+ en vrienden van het kaatsmuseum.
Dinsdagavond 19 juni 20.00 uurBestuur in samenwerking met commissie

Wedstrijddatum

Zaterdag 7 juli 2018 NK Heren 50+

LokatieSjûkelân
Velden leggenVrijdagavond 6 juli 19.00 uur
KeurmeestersJelle Jan Bouma, Willem Koopmans, Dirk Groen, Willem van der Veen en Bestuur
8.45 uur aanwezigHerre Hof, Tinus Boomstra, Johannes van der Ploeg, Meindert Reinsma, Klaas B. Malda, Cees Malda, Theun van der Molen, Gerrit de Jong, Hein van der Helm,

Wedstrijddatum

zondag 5 augustus 2018 125e Jongens Partij

LokatieSjûkelân / Bloemketerp
Aanvang10.00
Categorie(‘n)Jongens afdeling
Zaterdag middag 16:00. Bloemketerp (opladen op Sjžkel‰n om 16:00)
Wanneer perken leggenZaterdag middag 14:00. Sjžkel‰n
Door wie perken leggenOmschot Sjûkelân: Willem Buurstra, Michel v/d. Veen, Remco Prins
Omschot Bloemkterp: Dirk Groen, Kars Zeinstra, Theun v/d. Molen, Peter de Groot, Andries Zuidem, Jan v/d. Meulen, Willem Buurstra, Michel v/d. Veen, Douwe Winsemius
Keurmeesters
BloemketerpTheun v/d. Molen, Hein v/d. Helm, Klaas Bindert Malda, James Geurtin, Sybren Wassenaar, Erik Seerden Jzn., Douwe Winsemius, Durk Weidenaar, Chris Outhuijse,Mark Jan Ykema, Marco Druif, Jacob Kamstra, Dirk Groen, Jelle Jan Bouma,, Johannes v/d. Ploeg, Tjitte Bonnema, Friso Brink, Rinse Werkhoven, Broer Siderius,Jan de Vries, Teake v/d Pol
SjûkelânTheun v/d. Molen, Hein v/d. Helm, Klaas Bindert Malda, James Geurtin, Sybren Wassenaar, Erik Seerden Jzn., Douwe Winsemius, Durk Weidenaar, Chris Outhuijse,Mark Jan Ykema, Marco Druif, Jacob Kamstra, Dirk Groen, Jelle Jan Bouma,, Johannes v/d. Ploeg, Tjitte Bonnema, Friso Brink, Rinse Werkhoven, Broer Siderius,Jan de Vries

Wedstrijddatum

Zondag 9 september 2018 Fam. v/d. Hempartij

LokatieSjûkelân
Aanvang10:00 B klasse en 11:00 A klasse
Categorie(‘n)Schooljongens A + B + herk
Wanneer perken leggenVrijdag avond 19:00 uur
Door wie perken leggenPeter de Groot, Willem Buurstra, Michel v/d. Veen, Andries Zuidema, Ludwig Seerden, Jan v/d. Meulen, Dirk Groen, Jelle Jan Bouma
Aanwezig bestuur/JeugdcieAlle bestuurs- en JC leden
Aanwezig9.00 uur
ScheidsrechterMarco Druif
KeurmeestersGriet Eisma-Greidanus, Cees Malda, Chris Outhuijse, Jan Hof, Rients Feenstra, Sybren Wassenaar, Sybout Zeinstra, Klaas-Bindert Malda, Dennis Zijlstra, Pieter van Althuis, Willem tamminga, Broer Siderius, Rinze Kuperus, Ronald Douma, Linda Hof, Reitse Klensma, Dirk Roos, Jan de vries